Пневматична гвинтівка (воздушка) Stoeger RX20 TAC Black кал. 4.5мм (A0711100)
Важлива інформація
Доставка
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб
Детальніше
  • Усе про товар
  • Характеристики
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Країна реєстрації бренду
Туреччина
Гарантія*
3 місяці
Тип пневматики
Калібр
Тип боєприпасів
Ємність магазина (барабана)
Початкова швидкість кулі
360 м/с
Тип прицілу
  • Оптоволоконні (фібероптичні) прицільні пристрої
Тип взводу
Режим вогню
  • Одиночний
Ударно-спусковий механізм (УСМ)
  • Подвійної дії
Тип пружини
Вита пружина
Запобіжник
  • Автоматичний
Тип ствола
Нарізний
Енергія пострілу
32 Дж
Підствольне кріплення
  • Picatinny
Кріплення для оптики
  • Ластівчин хвіст
Матеріал рукояті/прикладу
Полімер
Материал ствола
  • Метал
Загальна довжина
1122 мм
Довжина стволу
462 мм
Вага
3 кг
Колір
Чорний
Комплектація
Гвинтівка (1), інструкція (1), упаковка (1)
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
Країна виробник товару
Китай
США
Туреччина
Китай
США
Пневматичні гвинтівки і пістолети
Тип пневматики
Пружинно-поршневий
Газо-пружинна пневматика
Пружинно-поршневий
Газо-пружинна пневматика
Калібр
4.5 мм
4.5 мм
4.5 мм
4.5 мм
4.5 мм
4.5 мм
Тип боєприпасів
Свинцеві кулі
Свинцеві кулі
Ємність магазина (барабана)
1-зарядна
1-зарядна
Початкова швидкість кулі
155 м/с
305 м/сек
305 м/с
365 м/с
365 м/с
Тип прицілу
Прицільна планка і мушка
Оптичний приціл
Прицільна планка і мушка
Оптичний приціл
Тип взводу
Перелом ствола
Перелом ствола
Запобіжник
Ручний
Ручний
Автоматичний
Автоматичний
Тип ствола
Нарізний
Підствольне кріплення
Picatinny, Weaver
База 11 мм
Ластівчин хвіст
Планка Пикатінні/Вівера
Ластівчин хвіст
Матеріал рукояті/прикладу
Пластик
Дерево
Пластик
Загальна довжина
990 мм
1130 мм
1100 мм
1240 мм
1155 мм
1105 мм
Довжина стволу
400 мм
420 мм
510 мм
455 мм
Вага
2.5 кг
3.2 кг
2.7 кг
Колір
Чорний
Коричневий
Комплектація
Гвинтівка, інструкція, коробка
Гарантія
6 місяців
12 місяців
Користувач
Правша
Матеріал корпуса
Метал
Метал
Додаткова інформація
Інтегрований саундмодераторів, Вентильований потиличник-аммортизатор, Планка "Ласточкин хвіст" 11 мм для кріплення оптики, Регульований двоступеневий спуск RS2